son haberler

Kurtulmuş, Dede Ocağında…

Yayınlanma Tarihi: 4 Haziran 2015 okunma

Kurtulmuş, Dede Ocağında…
Siyaset
0

Başbakan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Adayı Numan Kurtulmuş, seçim çalışmalarını bugün de sürdürdü. Kurtulmuş, seçim çalışmaları kapsamında dede ocağı Tekkiraz Mahallesi’nde düzenlenen kahvaltı programına katıldı.

Dede ocağı Tekkiraz’da bulunduğu için çok mutlu olduğunu dile getiren Kurtulmuş, Tekkiraz’dan alınan oyun kendisi için çok önemli ve sembolik bir değeri olduğunu söyledi.

Ordu’da 5’te 5 için çalıştıklarını ve güzel bir seçim kampanyası geçirdiklerini belirten Kurtulmuş, bütün insanlara hizmet etmek için herkesin oyunu beklediklerini vurguladı.

“Büyük Bir Zafer Elde Edeceğiz”
Ordu’da ve Türkiye genelinde önemli bir zafer elde edeceklerini ifade eden Kurtulmuş, “Ordu’da 5’te 5 istiyoruz. 9 Nisan’da seçim kampanyasına başladığımızda ‘5 milletvekilini seçtiğiniz de size daha iyi, hizmet ederiz’ dedik. Güzel bir seçim süreci geçirdik ve son düzlüğe geldik. Seçime 2.5 gün kaldı. İnşallah 7 Haziran’da Ordu’da Türkiye’de büyük bir zafer elde edeceğiz ve Türkiye’de bütün insanlara hizmet etmenin imkânlarını bulacağız. Bu milletin yardımıyla ve Allah’ın inayeti ile bu hizmet kervanının yolu daha fazla açılacaktır. Bizim sizden istediğimiz, 7 Haziran akşamında ilk bakacağım sonuç Tekkiraz’ın sonucudur. Tekkiraz, bundan sonra bizi Ankara’da görmek istiyorsa bütün kardeşlerimizin oyunu istiyoruz. Tekkiraz’ın bize büyük destek vermesinin sembolik bir değeri var. Bu sebeple hepinizden oylarınızı bekliyoruz” diye konuştu.

Kahvaltı programının ardından Tekkiraz’da çarşı esnafını ziyaret eden Kurtulmuş, Tekkiraz’daki son programında huzurevinde bulunan yaşlıları ziyaret etti.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.