son haberler

Milletvekilliği Aday Adaylığı Süreci 2 Mayıs’a Kadar Uzatıldı

Yayınlanma Tarihi: 30 Nisan 2018 okunma

Milletvekilliği Aday Adaylığı Süreci 2 Mayıs’a Kadar Uzatıldı
Siyaset
0

AK Parti İl SKM Başkanı Halil Öz partide yaptığı açıklamada,  Genel Başkan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları ile Ak Parti’de 27. Dönem Milletvekilliği aday adaylığı müracaatlarının 2 Mayıs 2018 Çarşamba günü saat: 17.00’ye kadar uzatıldığını belirtti.

İl SKM Başkanı Halil Öz, Ordu İl SKM olarak müracaat tarihinden bugüne kadar çok yoğun talep aldıklarını, görevli arkadaşların taleplere yetişemediklerini belirterek, “Türkiye Genelinde de aynı tablo ile karşı karşıyayız. 2001 yılından bu yana yapılan tüm seçimlerin favorisi olan Ak Parti bu seçimlerinde 1 numaralı tercih edilen partisi olmuştur. Bugüne kadar ben Ordu Milletvekili aday adayı olmak istiyorum diyen 52  aday adayı arkadaşlarımızın her birine başarılar dilerken , 27. Dönem Milletvekili aday adayı olmak  isteyenlere  müracaatların 2 Mayıs Çarşamba günü saat: 17.00 ye kadar uzatıldığının bilgisini paylaşmak istiyorum” dedi.

 Teşkilat Temayül Yoklaması 5 Mayıs 2018 Cumartesi

Halil Öz, ayrıca 2 Mayıs 2018 Çarşamba günü yapılması planlanan Milletvekili aday adayları Teşkilat Temayül yoklamasının ise 5 Mayıs 2018 Cumartesi günü yapılacağını bildirdi.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.