son haberler

Ünye OSB’de Yeni Gelişme!

Yayınlanma Tarihi: 22 Ekim 2020 okunma

Ünye OSB’de Yeni Gelişme!
Siyaset
0

AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan Ünye OSB ile ilgili yeni gelişmeyi açıklayarak “Kasım ayında alt yapı ihalesine çıkılmış olacak” dedi.

Basınla Kahvaltıda Buluştu

AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, Yönetim Kurulu Üyelerinin de katılımıyla Ünye basını ile kahvaltıda bir araya geldi. Atatürk Parkı Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen programda İlçe Başkanı Argan, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü nedeniyle görev yapan basın mensuplarının gününü tebrik etti. Argan, “21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nüzü tebrik ediyorum. Gazeteci arkadaşlarımızın ne kadar zor şartlarda görevini ifa etmek için mücadele ettiğine şahidim. Bu uğurda demokrasinin yanında saf tutan değerli basın mensubu arkadaşlarımızla beraber Ünye’de gerçekten sessizlerin sesi olduk, onlarla beraber çok güzel projelere imza attık.  Gerek doğal afetlerde, gerekse savaşlarda canını hiçe sayarak bu kutlu mücadelede görevini yapam tüm basın mensuplarımıza kolaylıklar diliyorum. Basın mensupları bizler için çok önemlidir. Basın mensubu toplumun sesidir. Gazeteci arkadaşlarımız toplumda hakikaten herkes tarafından bilinmesi gereken haberleri doğru ve tarafsız bir şekilde kamuoyu ile paylaşır. Bu nedenle kamusal bir önem taşıyan ulvi görevleri vardır. Tabi bunu yaparken kişisel meselelerimiz, kişisel sorunlarımız da asla konu olmamalıdır” dedi.

“Ünye’de Daha Güzel Hizmetlere İmza Atacağız”

Yapılan kongre göreve yeniden seçilen AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, “Bu bir bayrak yarışıdır, bir yenilenme, bir tazelenmedir. Bu görevleri asla sonsuza kadar sürdürmeyeceğiz. Gün gelecek nasıl bugün o koltuğu işgal etmişsek, yarın o koltuğu boşaltacağız. Bu zamana kadar görev yapan arkadaşlarımıza bu çalışmaları nedeniyle teşekkür ediyorum. Yeni çalışma arkadaşlarımızla bundan sonra Ünye’de daha güzel hizmetlere imza atacağız” diye konuştu.

“OSB Alt Yapı Uygulama İhalesi Kasım’da!”

Ünye OSB’de önemli yol kat edildiğini ifade eden Başkan Argan, “Ünye OSB ile ilgili Kasım ayı içerisinde inşallah alt yapı uygulama ihalesiyle ilgili süreci başlatacağız. Daha önce imar  parselasyonları ile ilgili askı sürecinin dolduğunu ve tapuların da çıktığını belirtmiştik. Müteşebbislerimizle yapacağımız sözleşmelerimizle artık sona gelindiğini aynı şekilde belirtmek istiyorum” dedi.

“Kültür Merkezi İnşaatı Devam Edecek”

Ünye Kültür Merkezi ile ilgili açıklamalarda bulunan Argan sözlerini şöyle sürdürdü; “Ünye Kültür Merkezi başladı, devam edecek.  Bu hususla ilgili daha önce toplantılarımızda gerekli açıklamalarda bulunduk. Devletimizin başlatmış olduğu hiçbir işin geride kalmadığını ifade ederek, Bu süreci de sizlerle beraber götüreceğimizi ifade etmek istiyorum.”

Kampüs Alanına Bina İçin İlk Kazma Baharda Vurulacak

“Uzun yıllar Ünye’de üniversite yerleşke alanı konuşuluyordu. Bakın artık yeri konuşulmuyor, yapılacağı bina konuşuluyor. Bu konuda da Ünye Belediye Başkanımız ile birlikte ODÜ Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan ile bir görüşme yaptık. Aldığımız karar doğrultusunda önümüzdeki baharın başında mevcut hava alanına üniversitemizin temelini inşallah atacağız.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.