son haberler

Ünye Ülkü Ocaklarında Serkan Gürkan Dönemi

Yayınlanma Tarihi: 27 Haziran 2021 okunma

Ünye Ülkü Ocaklarında Serkan Gürkan Dönemi
Siyaset
0

Ordu Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından Ünye Ülkü Ocakları ilçe başkanlığına Serkan Gürkan atandı.

Ülkü Ocakları Ordu İl Başkanlığı’nda yapılan devir teslim töreninde  Ordu İl Başkanı Doğan Mert DURAN, “Öncelikle Serkan GÜRKAN başkanımıza yeni görevinde başarılar dilerim. Teşkilattan büyük hiç kimseyi bilmiyorum. Bizler bir liderimizi bir de Türk-İslam davasını biliriz. Aynı duygu ve düşüncede olan herkese kapımız açıktır. Geçmiş dönem başkanlık yapan bütün arkadaşlarımıza teşekkür ederim” dedi.

Ünye Ülkü Ocakları ilçe başkanlığına atanan Serkan GÜRKAN ise “Vatan ne Türkiye’dir Türklere ne Türkistan vatan büyük ve müebbet bir ülkedir TURAN. Bilinmelidir ki cennetmekan Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in başlattığı hareketi, liderimiz sayın Devlet BAHÇELİ beyefendinin çizgisinde, Ülkü Ocakları Eğitim Ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit YILDIRIM beyefendinin talimatları doğrultusunda, Ordu İl Ocak Başkanım Doğan Mert DURAN beyefendinin öncülüğünde layığıyla yapmaya gayret edeceğimi tüm kamuoyuna duyururum” açıklamasında bulundu.

Devir teslim töreninin ardından program İkizce’de bulunan Başbuğ Alparslan Türkeş Hatıra Ormanı’nda fidan sulama ve çevre düzenlemesi ile sona erdi.

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.