son haberler

Yediyıldız, “Dünya’nın Merkezi Ortadoğudur, Ortadoğu’nun Merkezi ise Türkiye’dir”

Yayınlanma Tarihi: 28 Mayıs 2021 okunma

Yediyıldız, “Dünya’nın Merkezi Ortadoğudur, Ortadoğu’nun Merkezi ise Türkiye’dir”
Siyaset
0

AK Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız Ünye Belediyesi’nin ardından AK Parti Ünye İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Burada partililerle bir araya gelen Milletvekili Yediyıldız ülke gündemi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

“Kim Türkiye’ye Sahip Olursa Dünya’ya Sahip Olur”

Milletvekili Yediyıldız, “ Türkiye 20 yıldır zor bir süreçten geçiyor. Neden 20 yıldır derseniz, 2018 yada 2019 yılında Amerika’nın Suriye temsilcisi bir gazete ile mülakat yapıyor. Mülakında Ortadoğu’daki krallıklarla aralarının çok iyi olduğunu söylüyor ancak Türkiye’de  Recep Tayyip Erdoğan ile geçinemiyoruz. Sebebi ise krallar çok iyi yalakalık yapıyorlar ama Recep Tayyip Erdoğan yapmıyor. Onun için Recep Tayyip Erdoğan’ı istemiyoruz’ diyor. Dünya’nın merkezi ortadoğudur. Ortadoğu’nun merkezi ise Türkiye’dir. Kim Türkiye’ye sahip olursa Dünya’ya sahip olur” diyerek Türkiye’nin 2023 hedeflerine istikrarla ilerlediğini söyledi.

“El Ele Vererek 2023 Hefine İlerliyoruz”

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ise “İnşallah sahalara hep birlikte inerek tekrar hem de pandeminin vaka sayılarının azaldığı günlerde sahadaki ziyaretlerimizi arttırarak 2023 hedeflerine ulaşmak için hep birlikte el ele vererek birlik ve beraberlik içinde el birliğiyle hareket edeceğiz” dedi.

“Vekilimiz Hizmetlerin Birebir Takipçisi”

AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, “Kıymetli Milletvekilimiz Şenel Yediyıldız uzun bir aradan sonra Ordu ilimizi ziyarette bulundu. Malumuz olduğu üzere bir süredir rahatsızlığı nedeniyle aramızda olamamışlardı. Sayın vekilimizin yapılacak hizmetlerin birebir takipçisi olduğuna bizler şahidiz. Çünkü ne zaman telefon açsam ‘emret başkanım’ diyerek nezaketini, naifliğini, bize olan sadakatini her zaman ortaya koymuştur. Bizler Milletvekilimizin Ordu’ya yapılmış ve yapılacak olan hizmetlerin takipçisi olduğunu biliyoruz” diyerek Milletvekiline ziyareti için teşekkür etti.

 

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.