son haberler

Liderden Farklı Galibiyet: 12-0

Yayınlanma Tarihi: 13 Şubat 2022 okunma

Liderden Farklı Galibiyet: 12-0
Spor
0

TFF Kadınlar Futbol 2.Lig B Grubu 2.Hafta mücadelesinde kendi saha ve seyircisi önünde konuk ettiği Osmaniye Kadın Spor takımını 12-0 mağlup eden Ünye Gücü Kadın Futbol Takımı ligde üst üste ikinci galibiyetini alarak zirvedeki yerini korudu.

Takıma galibiyeti getiren golleri Buket Karadağ(Dk-2, 6, 32, 43, 54), Medine Bozali (Dk-19, 57), Aleyna Meral(Dk-21), Gizem Yazıcı (Dk-36), Ece Selen Terzioğlu (Dk-52), Esra Yılmaz (Dk-76), Nisanur Yılmaz (Dk-83) attı.

Maçı İlçe Kaymakamı Ayhan Işık, Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ünye 1957 Spor Kulüp Başkanı Mehmet Ali Durak, Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Metin Kır başta olmak üzere siyasi partilerin İlçe Başkanları ve kadın kolları başkanları olmak kulüp başkanı Hüseyin Gerçeker ve yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda sporsever birlikte izledi.

Maçı Ordu Bölgesi kadın hakemlerinden Sibel Güngör, Dilan Çaylak, Pelin Tekneci hakem üçlüsü yönetirken maçın hakem gözlemcisi de Meryem Şenyurt’tu. Futbolcusu, hakemleri ve gözlemcisi kadın olan maçın öncesinde kulüp başkanı Hüseyin Gerçeker, başkan yardımcısı kadın futbol şube sorumlusu Deniz Benli ile yönetim kurulu kadın üyelerinden Ar-Ge ve Proje Yürütme Kurulu üyesi Esra Haneci Gerçeker ve denetleme kurulu üyesi Serpil Hasten iki takım kaptanına, müsabaka hakemleri ile gözlemcisine çiçek takdim ederek başarı dileklerinde bulundular.

 

Ünye Gücü FK Kadın Futbol Takımı 3.Hafta maçında gelecek hafta sonu Hatay temsilcisi Birfen Koleji Hatay Defnespor’u konuk edecek.

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.