son haberler

ÜNYE 1957 SPOR DEPLASMAN ÖNCESİ KURBAN KESTİ!

Yayınlanma Tarihi: 19 Ekim 2022 okunma

ÜNYE 1957 SPOR DEPLASMAN ÖNCESİ KURBAN KESTİ!
Spor
0

Bölgesel Amatör Lig 4. Grup’ta mücadele eden yeşil beyazlı Ünye 1957 Spor, sezonun ilk üç maçında hem evinde hem deplasmanda beraberlik skorlarına takılı kaldı. Kulüp Başkanı Osman Karayiğit, Teknik ekip ve oyuncuların katıldığı bir toplantı düzenleyerek bu gidişatı artıya çevirmek üzere istişarelerde bulundu.

Toplantı Sonrası Kurban Kesildi
4. Haftada Tokat deplasmanında Tokat Belediye Plevne Spor ile mücadele edecek olan kulüp, gerçekleştirilen toplantı sonrasında kurban keserek başarılı bir sezon temennilerinde bulundular. Üç maçta 3 puan toplayan Ünye 1957 ekibi üzerindeki karabulutları atarak hedefi istikametine daha güçlü ilerlemek istiyor. Kesilen kurbanın kanı, geleceğe yönelik arınma, daha sağlam ilerleme dileği anlamında kulüp yönetimi ve futbolcuların alınlarına sürüldü.

Antrenmanlar Devam Ediyor
Kulüp Başkanı Osman Karayiğit ve Yeşil Beyazlı ekibin hocası Ramazan Silin, “İyi ve kaliteli bir takım” hedefini başardıkları konusunda net iken taraftarın coşkusu ve Ünyelilerin yeşil beyaza olan tutkusu da bunu doğruluyor. Ancak üzerindeki karabulutları şimdiye kadar dağıtamayan ekip bundan sonrası için sıkı bir antrenmana girdiler. Cevizdere tesislerinde çalışmalarını sürdüren Ünye 1957 Spor’da moraller yüksek.

 

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.