son haberler

ÜNYE FUTBOL KULÜBÜ SEZONU AÇTI

Yayınlanma Tarihi: 20 Eylül 2022 okunma

ÜNYE FUTBOL KULÜBÜ SEZONU AÇTI
Spor
0

Yeni sezonda alt yaş gruplarında mücadele edecek olan Ünye Futbol Kulübü tüm grupları yeni sezon hazırlıklarına başladı.

-Şampiyonlar Sahaya İndi!-

Geçtiğimiz sezonu U-11 ve U-12 takımları ile şampiyonluklarla noktalayan, U-13 yaş grubu ile TBMM 23 Nisan Turnuvasında İl Birincisi olarak katıldığı bölge müsabakaları sonrası adını Türkiye Yarı Finallerine adını yazdırma başarısı gösteren mavi-siyahlılar U-14 ve U-18 liginde final oynayarak İl İkinciliği derecesi elde etmişti. Çamlık’ta sezonun ilk çalışması için bir araya gelen geleceğin yıldız adaylarının hedefi bu sezonda da başarılı maçlar çıkarmak ve profesyonel kulüplerin radarına girmek.

-Tamtürk; “Üretmeye ve gelişmeye devam edeceğiz”-

Ünye Futbol Kulübü Başkanı Metin Tamtürk yeni bir heyecanla sezona merhaba dediklerini belirttiği açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “ İlk başlayacak liglerimiz olan U-16 ve U-14 ligi için hazırlarımıza başladık. Diğer tüm yaş gruplarında da hazırlıklarımıza devam edeceğiz. Oyuncularımızın futbol özlemi içindeki istekli ve arzulu görüntüleri bizleri mutlu ediyor. Geçtiğimiz sezon bir çok kategoride şampiyonluklar yaşadık. Ayrıca bazı çocuklarımızı profesyonel takımlara transfer göndermenin mutluluğunu yaşadık. Amacımız her sezon olduğu gibi bu yeni sezonda da onların futbol gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla çalışmaya devam etmek. Umarım sakatlıkların yaşanmadığı bir sezon olur” dedi.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.