son haberler

Öztürk Kardeşlerin Mutlu Günü

Yayınlanma Tarihi: 5 Temmuz 2022 okunma

Öztürk Kardeşlerin Mutlu Günü
Yaşam
0
Ünye Kent Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hacer Öztürk ve sahibi Ali Öztürk’ün oğulları Yusuf Ayberk ve Hasan Emre, sünnet düğünüyle heyecanlarını sevdikleriyle paylaştı.

Ünye Kent Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hacer Öztürk ve Ünye Kent Gazetesi sahibi Canik Ünye Gazeteciler Derneği Başkanı Ali Öztürk’ün oğulları, Zülfiye ve Abdullah Coşkun ile merhum Pakize ve Hasan Öztürk’ün torunları, Alin Miray Öztürk’ün ağabeyleri Yusuf Ayberk ve Hasan Emre, sünnet olmanın heyecanını yaşadı.

Ünye Atakale Kırbahçesi’nde yapılan muhteşem sünnet düğününe Coşkun ve Öztürk ailelerinin eş, dost ve akrabaları katılarak ailelerin mutluluklarına ortak oldu.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Çaybaşı Belediye Başkanı Hüseyin Semiz, AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, AK Parti Ünye İlçe Kadın Kolları Başkanı Neşe Akgül Tiyaloğlu, İstinat Mahkemeleri Bölge Başsavcısı Fahri Gülay, daire amirleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, işinsanları, basın mensupları, Coşkun ve Öztürk ailelerinin eş, dost ve akrabaları katıldı.

Gecede Ünye Ri-tim Sanat ve Gençlik Spor Kulübü Başkanı Anıl Sinan Akkan ve ekibinin Zeybek, Horon, Ordu karşılama, Aşuk ile Maşuk gösterileri büyük ilgi gördü.

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.