son haberler

ÜNYE MANYETİK KUM ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

Yayınlanma Tarihi: 20 Temmuz 2023 okunma

ÜNYE MANYETİK KUM ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU
Gündem
0

Ünye Belediyesi tarafından organize edilen Manyetik Kum Voleybol Turnuvası final müsabakaları tamamlandı. Kupa töreninde konuşan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı; “Tüm imkânlarımızla gençlerimizin her zaman yanındayız. Amatör spora ve gençlerimize sağladığımız desteklerimiz bundan sonra da devam edecektir” dedi.

Ünye 22. Uluslararası Kültür, Sanat ve Turizm Festivali kapsamında düzenlenen Manyetik Kum Voleybol Turnuvası sonuçlandı.

Yalı Mevkii’nde, 15 takımın katılımıyla 3 kategoride gerçekleşen turnuvada Genç Erkeklerde Umut Hastanesi, Genç Kızlarda Halil Efendi Catering ve Küçük Kızlarda Uslu Fındık takımları şampiyonu oldu.

“GÜZEL VE KEYİFLİ BİR TURNUVA OLDU”

Madalya ve Kupa töreninde konuşan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı; “Ünye 22. Uluslararası Kültür, Sanat ve Turizm Festivali kapsamında düzenlediğimiz Manyetik Kum Voleybol Turnuvamızı sonuçlandırdık. Turnuvaya destek veren kurumlara, turnuvada yer alan takımlara, turnuvayı yöneten hakem ve hocalarımıza teşekkür ediyorum. Güzel bir organizasyonla hem hemşerilerimiz hem de turnuvaya katılan takımlar keyifli vakit geçirdi” dedi.

“HER ZAMAN GENÇLERİMİZİN YANINDAYIZ”

Ünye Belediyesi olarak gençlerin spora teşvik edilmesi amacıyla amatör spora her zaman destek verdiklerini ekleyen Başkan Tavlı; “Elimizden geldiğince amatör spor kulüplerinin faaliyetlerini icra etmelerine destek oluyoruz. Her zaman gençlerimiz yanında olmaya çalışıyoruz. Gençlerimizin sporlarını icra etmeleri için gerekli olan tesisleri kuruyor, ihtiyaçlarını gideriyoruz. Bize bu süreçte destek veren kıymetli büyüklerimiz var. Aynı zamanda Ünye’nin bir değeri olan kıymetli TBMM Başkanımız Sayın Prof. Dr. Numan Kurtulmuş beyin de katılımıyla 21 Temmuz Cuma günü saat 17.00’da Ünye Belediyesi Binicilik Tesisleri’nde toplu açılış törenimiz olacaktır. Gençlerimizin de kullandığı hem sahalarının hem de tesislerin bulunduğu alanda yapacağımız programa tüm hemşerilerimi ve gençlerimizi davet ediyorum” diye konuştu.

Kupa Töreni’ne Ünye Belediyesi Meclis Başkan Vekili Deniz Benli, Belediye Meclis Üyesi Ercan Yıldırım. AK Parti Ünye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Abdulkadir Demir, Ünye Su Sporları Kulübü Başkanı Savaş Kara, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Murat Ülgen, Eski Voleybol Temsilcisi Rafet Kayalı, Ünye Su Sporları Kulübü Onursal Başkanı Alparslan Öz, Ünye Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Oktay Okuyucu ile çok sayıda kişi katıldı.

Ünye Manyetik Kum Voleybol Turnuvası sonuçları şöyle;

Küçük Kızlar: 1. Uslu Fındık, 2. San İnşaat, 3. Canik, Centilmen Takım; Meçhul Asker.

Genç Kızlar: 1. Halil Efendi Catering, 2. Cafe İsmail Usta, 3. Yaman Kuyumculuk, Centilmen Takım; Meçhul Asker.

Genç Erkekler: 1. Umut Hastanesi, 2. Kaygılar Beton, 3. Kafkas Tekstil, Centilmen Takım MRG Anadolu Lisesi.

(HABER: Mehmet Emin Danış)

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.