son haberler

ŞAMPİYONLARDAN BAŞKAN TAVLI’YA TEŞEKKÜR

Yayınlanma Tarihi: 21 Temmuz 2023 okunma

ŞAMPİYONLARDAN BAŞKAN TAVLI’YA TEŞEKKÜR
Spor
0

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, U-11 Liginde şampiyonluğa ulaşarak Ünye’nin gururu olan küçük yıldız adaylarını ağırladı. Şampiyonluk sevinçlerini paylaşan sporcuları tebrik eden Başkan Tavlı, “Gençlerimiz ve çocuklarımız geleceğimizin teminatıdır. Geleceğimize sahip çıkmak adına her türlü desteği vermeye hazırız. Şampiyon yıldızlarımızı tebrik ediyorum” dedi.

Ünye Futbol Kulübü U-11 Liginde şampiyonluğa ulaşan takım ile birlikte Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’yı ziyaret etti. Kulüp yöneticileri, antrenörler ve velilerin de bulunduğu ziyarette Başkan Tavlı sporcuları tek tek tebrik etti.

TAMTÜRK’TEN BAŞKAN TAVLI’YA DESTEK TEŞEKKÜRÜ

Kulüp Başkanı Metin Tamtürk amatör spora destek veren Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’ya teşekkür ederek, “Çocuklarımızın başarılarıyla gurur duyuyoruz. Onları geleceğe hazırlamaya çalışıyoruz. Sosyal faaliyetler de onların gelişimi için önemli. İçlerinde belki ileride bu işi profesyonel olarak yapacak sporcular da çıkacak. Ünye’mizde sizin gibi değerli Belediye Başkanlarımız bu çocuklarımıza destek olduğu sürece bizim sırtımız yere gelmez inşallah. Amatör Spor Kulüplerine desteğinizi her zaman hissediyoruz. Ücretsiz servis imkanı, kulüp odaları ve semt sahaları bizim için çok önemli. Bu da başarıyı getiriyor. Bu mutluluğumuzu ve gururumuzu sizlerle paylaşmak istedik. Destekleriniz için teşekkür ediyorum” dedi.

BAŞKAN TAVLI, “GELECEĞİMİZ OLAN ÇOCUKLARIMIZIN İYİ YETİŞMESİ ÖNEMLİ”

Başarılı sporcuları tebrik eden Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ise “U-11 Ligi final maçında Galataspor’u 1-0 mağlup ederek 2022-2023 Sezonu Ordu İl Şampiyonluğunu kazanan, Ünye Futbol Kulübü Başkanı Metin Tamtürk ve genç futbolcularımız konuğumuz oldular.  Geleceğimiz olan çocuklarımızın iyi yetişmesi bizim için çok önemli. Çocuklarımızı ne kadar sağlıklı yetiştirirsek ülkemizin geleceğini de o kadar sağlam temeller üzerine oturtturmuş oluruz. Biz de imkanlarımız ölçüsünde her zaman çocuklarımızın ve gençlerimizin yanındayız. Şampiyon sporcularımızı ve emeği geçen herkesi tebrik ediyorum” diye konuştu.

 

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.