son haberler

Fakülte’ye Noyan Vekalet Edecek

Yayınlanma Tarihi: 27 Ekim 2015 okunma

Fakülte’ye Noyan Vekalet Edecek
Eğitim
0

Ordu Üniversitesi Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’ne Dekan Vekili olarak Ordu Üniversitesi Rektör Yardımcısı Biyokimya ve Klinik Biyokimya Uzmanı Prof. Dr. Tevfik Noyan atandı.

 

DSC_000042012 yılında Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesine Dekan olarak atanan Prof. Dr. Güven Murat, yaklaşık 4 yıl sürdürdüğü bu görevinden Eylül ayı sonunda ayrıldı. Ordu Üniversitesi’nden da ayrılarak Karadeniz Teknik Üniversitesi(KTÜ) kadrosuna geçen Prof. Dr. Güven Murat’ın yerine Ordu Üniversitesi senatosu tarafından vekaleten ODÜ Rektör Yardımcısı Biyokimya ve Klinik Biyokimya Uzmanı Prof. Dr. Tevfik Noyan atandı.

Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi dekanlığına vekaleten atanan Prof. Dr. Tevfik Noyan, beraberinde Dekan Yardımcıları Yrd. Doç. Dr. Sabiha Kabl ay ve Yrd. Doç. Dr. Hakan Yazarkan Ünye Kaymakamı Mustafa Demir’i makamında ziyaret ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ünye Kaymakamı Mustafa Demir, Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Tevfik Noyan’a ve ekip arkadaşlarına yeni görevinde başarılar diledi.

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.