son haberler

BAKAN’DAN SELZEDE ÇOCUKLARA BİSİKLET

Yayınlanma Tarihi: 16 Temmuz 2023 okunma

BAKAN’DAN SELZEDE ÇOCUKLARA BİSİKLET
Gündem
0

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu selden etkilenen Giresun’un Bulancak ilçesindeki incelemeleri sırasında bisikletlerini selde kaybettiklerini söyleyen çocukların talebine duyarsız kalmayarak onlara bisiklet hediye etti.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, geçtiğimiz günlerde Giresun’un Bulancak İlçesi’nde yaşanan sel felaketini yerinde incelemek üzere bölgeye giderek, selden dolayı mağdur olan vatandaşları ziyaret etti.

İlçede incelemelerde bulunarak, vatandaşların sorunlarını dinleyen Bakan Uraloğlu’nun önünü iki küçük çocuk kesti ve bisikletlerinin sel sularına kapıldığını söyledi. Çocukların bisikletlerini kaybetmesine üzüldüklerini gören Bakan Uraloğlu, çocuklara sürpriz yaparak onlara bisiklet hediye etti.

İncelemeler esnasında vatandaşların sorunlarını da dinleyen Bakan Uraloğlu’nun yanına Yasin Akçay ile Rüzgar Aydın adında iki çocuk yaklaştı ve bisikletlerinin sel sularına kapıldığını söyledi.

Çocuklara üzülmemeleri gerektiğini belirten Bakan Uraloğlu, çocuklara sürpriz yaparak iki bisiklet hediye etti. (HABER: Mehmet Emin Danış)

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.