son haberler

Bahçeli; Evet İçin, İnce; Hayır İçin Ordu’da

Yayınlanma Tarihi: 1 Nisan 2017 okunma

Bahçeli; Evet İçin, İnce; Hayır İçin Ordu’da
Siyaset
0

16 Nisan’da yapılacak olan referandum kampanyaları sürerken liderler ve parti yetkilileri il il dolaşıyor. Referandumda “Evet” diyeceklerini açıklayan ve çalışmalarını bu yönde sürdüren MHP Lideri Devlet Bahçeli Pazar günü Ordu’da olacak.

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Anayasa değişikliği için 16 Nisan’da yapılacak halk oylaması öncesinde mitinglere devam ediyor. Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Dr.Devlet Bahçeli ”EVET” kampanyası dahilinde  Ordulular ile buluşmak üzere 02 Nisan 2017 Pazar günü Ordu’ya geliyor.

Ordu’ya gelecek olan Bahçeli, Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenecek açık hava mitinginde Ordululardan “Evet” için destek isteyecek.

Ordu mitingi öncesi MHP ilçe Başkanı Ayhan Ayyıldız yaptığı açıklamada “Sayın Genel Başkanımızın Karadeniz Bölgesinde Ordu’yu tercih etmesi bizi ziyadesiyle memnun etmiştir. 2 Nisan pazar saat 13:00’de ki miting için hazırlıklarımızı tamamladık. Yoğun katılımlı bir miting olması için elimizden geleni yapacağız. Bu Genel Başkanımızın 4. mitingi olacak. Biz mitinge gelmek isteyen arkadaşlarımız için mahalle temsilcilerimize araç tahsis edeceğiz. Yoğun katılım bekliyor ve tüm vatandaşlarımızı mitinge davet ediyoruz ” dedi.

Milletvekili İnce Hayır için Ordu’da

16 Nisan’da yapılacak olan referandum “HAYIR” kampanyası başlatan CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce şehir şehir dolaşarak kampanya çalışmalarını yürütüyor. İnce kampanya kapsamında Pazartesi günü Ünye’de olacak.

Ünye Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Ali Yalçın konuyla ilgili bir açıklama yaparak; “16 Nisan’da yapılacak olan referandum çalışmaları için CHP Yalova Milletvekili Muharrem İNCE Ünye’ye geliyor. 3 Nisan pazartesi günü Sayın Milletvekili Muharrem İNCE’yi saat 13.00’de Çaybaşı Sapağı’na karşılamaya gideceğiz. Oradan da 13.30’da Ünye Cumhuriyet Meydanı’nda vatandaşlarımızla beraber meydan mitingi gerçekleştireceğiz. Sayın Muharrem İNCE, yürüttüğü referandum kampanyası dahilinde “Neden Hayır” dememiz gerektiği hakkında bir konuşma yapacak. Miting sonrasında da, hükümet Caddesi kanalından başlayıp, Fevzi Çakmak Mahallesi güzergahından terminale kadar yürüyüş gerçekleştireceğiz. Ve oradan da kendisini uğurlayacağız. Tüm halkımızı bu mitinge katılmaya davet ediyorum. 3 Nisan’da Ünye’de Cumhuriyet Meydanı’nda buluşalım” dedi.

 

 

Siz de yorum yapın, görüşlerinizi belirtin.